klubi-uutiset

19.1.2018

VIIKONLOPPUNA RYTMIKORJAAMOLLA HUIPPUSUOSITTU LAKEUDEN PANIMOJUHLAT - 2 PÄIVÄN SEKÄ LAUANTAIN LIPUT JO LOPPUUNMYYTY

Tänä viikonloppuna Rytmikorjaamolla on jälleen suuren suosion saavuttanut Lakeuden Panimojuhlat. Tapahtuman kahden päivän sekä lauantain liput ovat jo loppuunmyyty. Perjantaille löytyy vielä lippuja.

Lisätietoja löydät tapahtuman nettisivuilta  sekä fb-tapahtumasta.


13.1.2018

TÄNÄÄN LAUANTAINA RYTMIKORJAAMOLLA MILJOONASADE AKUSTISELLA KEIKALLA

Tänään lauantaina 13.1. Rytmikorjaamolla nähdään Miljoonasade akustisella Ruusunnuppu-kiertueellaan. Konsertissa on istumakatsomo (numeroimattomat paikat). Kesto noin 2 h sis. väliajan.

Ovet klo 18
Showtime klo 19

Rytmisbussi ei liikennöi.

Liput (25€) ennakkoon Tiketistä. Ovelta 27€.

Tervetuloa!


12.1.2018

VIIME VUONNA LOPPUUNMYYTY KAUHUTALO PERJANTAI 13. TULEE JÄLLEEN!

AIKUISTEN KAUHUTALO PERJANTAI 13. RYTMIKORJAAMOLLA 13.4.2018 (K-18)

Viime vuonna loppuunmyynyt aikuisten kauhutalo Perjantai 13. palaa huhtikuussa Rytmikorjaamolle!

Huippusuosittu elämyskonsepti muuttaa Rytmikorjaamon kauhutaloksi yhden illan ajaksi. Noin. tunnin mittaisella kierroksella kohtaat viisi erilaista huonetta, joiden osaksi pääset myös itse. Huoneiden sisältöä ei paljasteta etukäteen, mutta kierroksen sisällöstä löytyy viitteitä karmiviin tositapahtumiin.

Tapahtuman ikäraja on 18 vuotta. Kierroksen aikana asiakkaita ei fyysisesti vahingoiteta, mutta pyydämme kuitenkin kaikkia asiakkaita iästä riippumatta huomioimaan, että osallistuminen tapahtuu omalla henkisellä vastuulla. Kierroksella asiakas kohtaa mm. savua, kirkkaita valoefektejä sekä mahdollisesti haastavia siirtymisiä. Kierros on mahdollista lopettaa kesken turvasanaa käyttämällä. Tapahtuma ei valitettavasti ole esteetön.

Uskallatko sinä kohdata omat pelkosi Rytmikorjaamolla huhtikuussa?

KAUHUTALO AVOINNA
17.30-00.00

ENNAKKOLIPUT TAPAHTUMAAN:
17€
Ennakkoliput tulevat myyntiin Tikettiin tiistaina 16.1.2018.

LIPUT OVELTA MIKÄLI JÄLJELLÄ:
20€

Tänä vuonna liput myydään lähdöittäin ruuhkautumisen ehkäisemiseksi. Varauduthan silti mahdollisiin viivästyksiin. Yhteen lähtöön myydään 30 lippua ja kierros kestää n. tunnin. Tarkemmat tiedot lähtöjen aikatauluista löydät Tiketin sivuilta.

Ensimmäisellä kerralla tapahtuma myytiin loppuun, joten suosittelemme lämpimästi hankkimaan liput jo ennakkoon!

Tapahtuma on K-18, joten varauduthan todistamaan saapuessasi ikäsi.
HUOM. Rytmisbussi ei liikennöi illan aikana


11.1.2018

Sähköpostiongelma @selmu.fi

Sähköposteissamme on meistä riippumattomista syistä ollut tänään ongelmia ja mitkään meilit eivät ole tulleet läpi. Asiaa korjataan parhaillaan ja toivottavasti huomenna elämä jatkuu taas normaaliin tapaan. Siihen asti henkilökuntamme tavoittaa parhaiten puhelimitse.
Pahoittelemme!


10.1.2018

SAMULI EDELMANN NÄHDÄÄN RYTMIKORJAAMOLLA HUHTIKUUSSA!

Suomen rakastetuimpiin tulkitsijoihin ja näyttelijoihin lukeutuva Samuli Edelmann saapuu Rytmikorjaamolle 14.4.2018.

Samuli Edelmannin mittava, yli 20 vuotta jatkunut ura sisältää vakuuttavia menestysalbumeita ja -hittejä, ja hienoja roolisuorituksia niin tv:ssä kuin elokuvissakin. Takana on 14 menestysalbumia, sekä yksi duettoalbumi yhdessä Jipun kanssa. Isoimpiin hitteihin tähän asti lukeutuvat mm. Peggy, Pienestä kii, Ihana Valo (Sinä olet aurinko), Tuhat yötä (duetto Sanin kanssa), Enkelten tuli, Ei mitään hätää ja Mahdollisuus. Vuonna 1997 Samuli julkaisi isänsä Toni Edelmannin sävellyksiin pohjautuvan Vaiheet -albumin, ja kymmenen vuotta myöhemmin sai alkunsa Virsiä -menestyskonsepti, josta on julkaistu myös kaksi jatko-osaa vuosina 2008 ja 2009. Vuonna 2014 julkaistu Mahdollisuus myi heti ilmestyttyään kultaa ja Samuli Edelmannin viimeisin albumi Samuli Edelmann (12/2017) on otettu hyvin vastaan.

Ennakkoliput ovat nyt myynnissä Tiketissä  jälleenmyyntipisteineen.



« Edelliset 5   Seuraavat 5 »